Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem

O nas

Portal „zprzewodnikiem.pl” powstaje tak naprawdę w jednym celu - zaoferować rzetelny przekaz informacji o tym co jest wartościowe na skraju północno-wschodniej Polski, w regionie zwanym Suwalszczyzną. 


Zanim wybierzemy się w podróż, spoglądamy na mapę. Lubimy wiedzieć którędy droga prowadzi i co ciekawego znajduje się w okolicy. Stąd powstał pomysł aby główną płaszczyzną przekazu informacji były mapy. Pomagą one zapoznać się z regionem i zarysują ogólny pogląd sytuacji. Więcej informacji znajdziemy w zakładce "Mapy" na specjalnie w tym celu przygotowanych mapach turystycznych.

 

 

Zaczynamy od dwóch miejsc, które nie tylko cieszą się dużym zainteresowaniem turystów ale przede wszystkim chronią naszą przyrodę – Suwalski Park Krajobrazowy i Wigierski Park Narodowy. Interaktywny przekaz informacji o punktach widokowych, ścieżkach, szlakach, obiektach podpowie co warto zobaczyć i dokąd pójść.


Cała tego typu informacja będzie dostępna bezpłatnie. Ponadto w zakładce „Porady” znjdą się przydatne wskazówki, informacje odnośnie różnych miejsc, osób, sposobów zwiedzania, poruszania się, smacznej kuchni, wypoczynku, itp.

Na stronie powstaje baza ofery pobytowej, takiej jak: turystyka, edukacja, kuchnia regionalna, noclegi, itp. - tak aby każdy znalazł coś dla siebie - zakładka "Noclegi / Atrakcje"

W zakładce „Wycieczki” można skorzystać z ułożonych, jednodniowych programów zwiedzania - zaprojektowanych w sposób, który najpełniej pokaże to, co piękne i cenne na Suwalszczyźnie. Można je realizować samodzielnie lub z przewodnikiem. Istnieje możliwość modyfikowania tych programów lub stworzenia nowych, dopasowanych do wymagań każdego klienta. W tym celu proszę o kontakt.


Lista licencjonowanych przewodników turystycznych wraz z ich profilami powstaje w oddzielnej zakładce.


Wszelkie pytania, wątpliwości, potrzeby proszę zgłaszać na telefon lub e-mail w zakładce „Kontakt”.