Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem Suwalszczyzna z przewodnikiem

Galeria

Zamieszczone tu zdjęcia ukazują piękno przyrody Wigierskiego Parku Narodowego i Suwalskiego Parku Krajobrazowego, dwóch bardzo ważnych obszarów ochrony przyrody na Suwalszczyźnie. Wiele z nich jest autorstwa Jarosława Borejszo i Pauliny Pajer-Giełażys, dzięki których uprzejmości mogę je Państwu zaprezentować. Niektóre z nich, te skromniejsze, należą do mnie. Idea tworzenia takiej galerii jest prosta - ukazać piękno otaczającej nas przyrody, bogactwo krajobrazu na tle różnych pór roku, zatrzymać się choć na chwilę i pomarzyć.

 

W początkowej fazie rozbudowy galerii, zamieszczane zdjęcia będą głównie skupiały się na tych dwóch obszarów chronionych. Wraz z rozwojem całego serwisu informacyjno-ofertowego strony, zaczną dochodzić fotografie pozostałych obszarów Suwalszczyzny.